hakkımızda, hakkımızda görseli, göz hakkımızda, gözcü hakkımızda,

Hakkımızda

Bir web projesi olan gozhastaligi.com kullanıcılara sadece genel bilgiler sunmaktadır.

Göz sağlığı, göz hastalığı ve benzeri konularda bilgiler içeren web sitemizde herhangi bir göz muayenesi, göz ameliyatı, göz hastanesi vs gibi yönlendirmeler yapılmamaktadır. Bir sağlık kurumunun veya özel bir sağlık kuruluşunun yayın organı değildir. Ziyaretçilerine sadece bilgilendirme amaçlı bilgiler sunan bir web portalıdır. Göz hastalığınız ile alakalı sizden herhangi bir ücret talep etmez ve ameliyat, tanı, tedavi yapılmaz.

Sitemizde yer alan bilgi ve öneriler farklı kaynaklardan toparlanmış olup editöryal düzenlemelere yapılacak bilgilendirme amacı tarafınıza sunulmuştur. Profesyonel bir yardım almadan sadece web sitemizdeki yazıları okuyarak göz sağlığınız ile ilgili bir işlem yapmanızı tavsiye etmeyiz. Muhakkak doktorunuz ile görüşmenizde fayda olduğunu belirtmekteyiz. Doktorunuzun size belirttiği yöntemleri uygulamanız sizin yararınıza olacaktır. Yetkin bir göz doktoru tarafından birebir muayene edilerek verilen yöntemler; sizin için en doğru yöntemlerdir.

Gozhastaligi.com web sitesinde bulunan yazılar bir doktor/hekim tavsiyesi değildir. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu ve kalıcı olduğunu teyit etmemekteyiz. Uygulama veya kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Websitesi içeriğindeki yazılardan dolayı oluşabilecek herhangi bir sorundan gozhastaligi.com sorumlu tutulamaz.

Sitemiz hakkında bulunacağınız tüm şikayet, öneri, tanıtım yazısı ve reklam gibi konular var ise iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.